KONST / Oljemålningar / Oljemålning 15663102
nr 1566 3102
Ã…ke Pettersson (NÃ…W)
(f. 1925), Sverige
Oljemålning, "Nybrogatan 6 o 8, Kalmar". Signerad. Olja på pannå, 32x40 cm, yttermått inklusive ram: 57x66 cm
Utrop:
500 kr
Såld:
300 kr
måndag 25 september 2023
kl 20:52:41
100 kr
250 kr
Ã…ke Pettersson (NÃ…W)
Läs mer om Ã…ke Pettersson (NÃ…W)